ul. Kościuszki 4,33-380 Krynica-Zdrój,Polska

POKOJE-DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

Na terenie Hotelu Henryk zajdują się trzy apartamenty. Każdy z nich składa się z sypialni i klasycznie urządzonego, przytulnego saloniku. W sypialni znajduje się łoże małżeńskie, w drugim pokoju: sofa, stolik, dwa fotele oraz biurko. Powierzchnia apartamentu to około 22m². Pokoje te posiadają balkony, telefon i możliwość łączenia się z internetem. Na życzenie Gości wypożyczamy bezpłatnie suszarki, żelazka i deski do prasowania. We wszystkich pokojach, jak i całym obiekcie obowiązuje zakaz palenia.

APARTAMENT

Na terenie Hotelu Henryk zajdują się trzy apartamenty. Każdy z nich składa się z sypialni i klasycznie urządzonego,przytulnego saloniku. W sypialni znajduje się łoże małżeńskie,w drugim pokoju:sofa,stolik,dwa fotele oraz biurko. Powierzchnia apartamentu to około 22m². Pokoje te posiadają balkony,telefon i możliwość łączenia się z internetem. Na życzenie Gości wypożyczamy bezpłatnie suszarki,żelazka i deski do prasowania. We wszystkich pokojach,jak i całym obiekcie obowiązuje zakaz palenia.

POKÓJ DWUOSOBOWY TYPU STANDARD

POKÓJ DWUOSOBOWY TYPU STANDARD

W Hotelu Henryk znajduje się 15 pokoi dwuosobowych typu STANDARD. Każdy z nich wyposażony jest w dwa wygodne łóżka hotelowe,biurko,szafę,telefon,telewizor oraz darmowy dostęp do internetu. Powierzchnia tych pokoi to od 15m² do 20 m². W każdym z nich znajduje się komfortowo wyposażona łazienka z prysznicem,w której Goście znajdą ręczniki oraz zestaw mini kosmetyków. Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia suszarki,żelazka i deski do prasowania. We wszystkich pokojach,jak i całym obiekcie obowiązuje zakaz palenia.

POKÓJ DWUOSOBOWY TYPU LUX

POKÓJ DWUOSOBOWY TYPU LUX

Pokoje dwuosobowe o podwyższonym standardzie LUX o powierzchni około 25 m². Na terenie ośrodka znajduje się 6 tego typu pokoi. Wszystkie te pokoje wyposażone są w dwa łóżka hotelowe,które można połączyć,sofę,stolik oraz dwa fotele. Dla wygody naszych Gości wszystkie pokoje wyposażone są również w biurko do pracy,telewizor,telefon oraz możliwość przewodowego łączenia sie z internetem. W łazienkach wyposażonych w prysznice znajda Państwo ręczniki oraz zestaw mini kosmetyków. Większość z tych pokoi posiada balkon,oraz wspaniały widok na miasto i Górę Parkową. Na życzenie Gości istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia suszarki,żelazka i deski do prasowania. We wszystkich pokojach,jak i całym obiekcie obowiązuje zakaz palenia.

POKÓJ DWUOSOBOWY TYPU MINI

POKÓJ DWUOSOBOWY TYPU MINI

To najmniejsze pokoje w ośrodku,o powierzchni ok 12 m²– 15 m². Doskonałe również do wykorzystania jednoosobowego. Pokoje te wyposażone są w dwa wygodne łóżka hotelowe,biurko,szafę,telefon,telewizor oraz darmowy dostęp do internetu. W łazienkach z prysznicami znajdą się ręczniki oraz zestaw mini kosmetyków. Większość z nich posiada balkon z pięknym widokiem na miasto. Na życzenie Gości istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia suszarki,żelazka i deski do prasowania. We wszystkich pokojach,jak i całym obiekcie obowiązuje zakaz palenia.

POKÓJ TRZYOSOBOWY

POKÓJ TRZYOSOBOWY

W Hotelu Henryk znajduje się 6 pokoi trzyosobowych,każdy o powierzchni ok 25 m². W pokojach tych znajdują się dwa łóżka hotelowe,oraz wygodna rozkładana sofa. Wyposażone są również w biurko,stolik z dwoma fotelami,szafę,telefon,telewizor oraz darmowy dostęp do internetu. W łazienkach wyposażonych w prysznice znajdą Państwo ręczniki oraz zestaw mini kosmetyków. Niektóre z nich posiadają balkon. Na życzenie Gości istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia suszarki,żelazka i deski do prasowania. We wszystkich pokojach,jak i całym obiekcie obowiązuje zakaz palenia.